ללמוד שכנוע והשפעה על אנשים

מבכירים לשעבר במערכת הביטחון הישראלית

הכשרות

תחשבו על ארגוני הביטחון והמודיעין הכי גדולים במדינת ישראל, זה כבר ידוע שהעולם נדהם כל פעם מחדש, מהיכולות והפעולות של המודיעין הישראלי לסכל איומים, להדליף מידע ולהשפיע על סיטואציות מאוד מורכבות בעולם.

ריגול, גיוס והפעלה של אנשים הן חלק משמעותי בדרך להשגת המטרות הביטחוניות הללו. מאחורי הפעולות הללו עומדים אנשים עם כישורים וניסיון אמיתי מהשטח, להשפיע על האחר. אנשים אשר עסקו כל חייהם בדקויות האינטליגנציה הרגשית.

פרויקט 001 הוא מיזם פורץ דרך שבמסגרתו, לראשונה בישראל ובעולם, התאגדו יוצאי מערכת הביטחון והמודיעין הישראלי ויצרו הכשרה דיגיטלית שבה הם הטמיעו את כל הידע והניסיון שלהם בנושא – שכנוע, הנעת אנשים, מניפולציות מתקדמות ועוד…

לפני שממשיכים, צפו בטעימה מההכשרה:

הצטרפו להכשרה ראשונה מסוגה בישראל
בעלות השקה של ₪897 בלבד!

ובוא/י תתחיל/י להבין איך עובד המוח האנושי וכיצד ניתן לקבל יתרון משמעותי בכל אינטראקציה עם כל בן אדם בעולם הזה! השאירו פרטים והצטרפו אלינו >>

*בהרשמתך הנך מאשר לקבל מאיתנו כל חומר בנושא או בנושאים דומים.

אנחנו מאמינים בתוכן שלנו, לכן אנחנו נותנים 14 ימי אחריות!
לא אהבתם את התוכן? תקבלו החזר כספי מלא בכפוף לתקנון.

מבנה ההכשרה הדיגיטלית

יסודות התקשורת

אנשים הם המכונה המורכבת ביותר שייצא לכם לעבוד איתה ובדיוק מהנקודה הזו תתחיל ההכשרה. אנשים הם אומנות ובפרק זה נלמד את היסודות לשפה האנושית.

העברת המסר

כדי להפוך רעיונות שיושבים לכם בראש, לחיצים שפוגעים במטרה צריך לדעת להעביר מסרים. יכולת שכזו, תאפשר לכם למכור יותר או פשוט לוודא שאחרים רואים בכם אנשים רציניים וממוקדים, את היכולת הזאת נלמד בפרק זה.

שפת גוף

שפת גוף היא השפה הנפוצה בעולם, כולם מדברים אותה, אך רק מעטים יודעים להבין ולהשתמש בה. בפרק הזה נלמד לקרוא אנשים טוב יותר דרך שפת גוף ונלמד איך להשתמש בשפת הגוף שלנו כדי להפיק את המירב מכל סיטואציה.

בניית מעמד

אנשים מצליחים אוהבים בעיקר אנשים מצליחים אחרים וסיפור טוב יכול להיות כרטיס הכניסה שלכם למקומות מעניינים. לכל אדם יש סיפור, לפעמים אנחנו בטוחים שהסיפור שלנו לא מעניין אך אנחנו טועים ובגדול. כל זה ועוד נלמד בפרק זה.

נאומים

אחד הסודות של פוליטיקאים הוא היכולת לעטוף מסר בתוך נאום טוב כך שבסוף המסר הוא מה שיחרט בזיכרון. בפרק נלמד איך לגשת לבוס לשיחה קצרה ולצאת ממנה עם בונוס, לגשת למשקיעים ולקבל השקעה או פשוט לספר סיפורים טוב יותר.

הכנה לאינטרקציה

כל אינטראקציה מצריכה הכנה. כמה אנשים באמת משתמשים בתובנה הזו בחיי היום יום שלהם? מעט מאוד. בפרק הזה נלמד איך להתחבר לאנשים על בסיס לימוד מקדים ואם תעשו זאת נכון השמיים הם רק שמיים, לא גבול.

יצירת אמון

האמון הוא הדבר החמקמק ביותר שקיים בין שני אנשים ובלעדיו, לא תשיגו דבר. בפרק זה נלמד אתכם איך יוצרים אמון בזמן קצר, מה נכון להגיד ולעשות כדי שהצד השני יאמין לכם, יראה אתכם כמי שכדאי לקנות ממנו או להקשיב לו.

המפגש הפרונטאלי

הפגישה שלכם היא ההזדמנות שלכם, עבדתם קשה, התלבשתם יפה ואפילו הכנתם פרזנטציה, אבל כל זה לא שווה כלום אם לא תדעו להשיג את המטרות שלכם מהפגישה. בפרק הזה נלמד איך להציב מטרות לכל פגישה ולהשיג אותן.

התנגדויות

.
אנשים אוהבים להגיד לא, זה נותן להם תחושה של כוח ושליטה, זה לא רק בגללכם זה פשוט הטבע האנושי. איך לוקחים את ה״לא״ והופכים אותו ל״כן״ ? בעסקים או בחיים הפרטיים, תלמדו כלים שיאפשרו לכם להשפיע על מי שמולכם.

שכנוע

אנשים מקבלים החלטות כשהם מרגישים שאותה החלטה היא הדבר הנכון ביותר עבורם. אנחנו ״מתלבשים״ על הקוד האנושי הבסיסי ופשוט משתמשים בו כדי לשכנע. ככה פשוט, ככה מורכב.

החיים שאחרי ההכשרה

היכולת להבין אנשים היא יכולת שלעולם יהיה צורך להמשיך וללמוד אותה, עם זאת בסיום ההכשרה הדיגיטלית שלנו תצאו עם ארגז כלים ייחודי שייתן לכם יתרון בכל אינטראקציה אנושית ומעבר לכל זה, אנחנו נשארים אתכם:

תקבלו ליווי ותמיכה מלאים מאנשי המועצה המייעצת לכל שאלה שתעלה, גם אחרי ההכשרה.

תכנים ללא הגבלה, אנחנו ממשיכים להעלות שיעורים חדשים, הרצאות, וובינרים ומאמרים במיוחד בשבילכם.

בתחילת ההכשרה תקבלו גישה לקהילה הסגורה שלנו בפייסבוק ובה תכנים נוספים, שיתופי פעולה והפרייה הדדית.

הצצה לתכנים מהפרויקט

הצצה לראיון מתוך ההכשרה:

הצצה לשיעורים מתוך ההכשרה:

המועצה המייעצת

לצוות המומחים שכתבו ומעבירים את התכנים ב-001 קראנו “המועצה המייעצת”.

אנשי המועצה הינם פורשי ארגונים ישראליים שונים, הנמנים על מערכת הביטחון והמודיעין.

את שמותם של כלל חברי המועצה אנו עדיין מנועים מלחשוף אך תנו לנו להציג בפניכם את אנשי התוכן של 001.

DSC09979-min (1) (1)

דניאל אטיאס
מרצה

חוקר בכיר (בדימוס) לפשיעה חמורה, מזרחן בעל תואר שני בלימודי האסלאם והמזה"ת, מפתח מערכי הדרכה לחוקרים ואנשי מודיעין בתחום התשאול. כיום, לאחר פרישתו משירות של שנים ארוכות, מביא דניאל מניסיונו העשיר לתוך תהליכי שינוי ושיפור יכולות בינאישיות בעולם העסקי, תוך עיסוק מעמיק בנבכי נפש האדם ורתימתה למטרות משתנות.

DSC00019-min (1) (1) (1)

אביבית יורקביץ
מרצה

אביבית פרשה משירות במערכת הביטחון לאחר 20 שנים מרתקות בתפקידי שטח מגוונים, בהן עסקה בהשפעה על אנשים ושכנוע לטובת השגת מטרות ובניהול תהליכי משא ומתן מאתגרים ואינטנסיביים. במסגרת התפקידים שביצעה, התמודדה אביבית עם הצורך לזהות ולאפיין אנשים במהירות תוך תכנון, יצירה ומימוש של תגובות מדויקות בסיטואציות מורכבות. כיום, מתמחה אביבית בניהול משא ומתן ולימוד תורת השכנוע.

"דובי" (שם בדוי)
כותב תוכן ראשי

"דובי" בעל רקע בתפקיד ניהולי בכיר בארגון ביטחוני מסוים. דובי עסק בעולמות המודיעין, החקירות וההכשרה המבצעית. אנו מנועים מלחשוף כעת את שמו.

אילן לוטן
מבקר ויועץ תוכן

בכיר לשעבר בארגון בטחוני, בוגר קר­יירה ארוכ­ה במג­וון תפק­ידי ש­טח מודיע­יניים מב­צעי­ים ובתפקי­די ניהול. לאילן נ­יסיון עשיר בתחום­ סיכול טר­ור­ פלסטיני ­,טרור עו­למי­, חתרנות וסיכול ­ריגול­. מרצה בתחומי הנעת אנשים.

יוסי אמרוסי
מרצה ויועץ תוכן

בכיר לשעבר במערכת הביטחון שפעל עשרות שנים בתחום המודיעין המבצעי, סיכול ולחימה בטרור, בתפקידי שטח וניהול. בעל תואר ראשון בערבית ואיסלאם ותואר שני ביישוב סכסוכים, גישור וניהול משא ומתן. כיום, יועץ ומרצה לחברות וארגונים בתחום הנעת אנשים, משא ומתן, שכנוע והשפעה.

ברוך גולדמן
מבקר ויועץ תוכן

ברוך שירת כ-35 שנים כקצין בכיר במגוון יחידות מיוחדות וביניהן: יחידת הגדעונים, שב״כ וכן כמפקד היחידה למשא ומתן בימ"מ.
ברוך צבר ניסיון רב בניהול מצבי משבר ואירועי מו״מ מורכבים- סחיטות, חטיפות, אירועי טרור וסחיטות כופרה בעולם הדיגיטלי. ברוך בעל עיטור המופת, דובר ומלמד שפה ערבית, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במשפטים.

ברק יעקבס
מרצה ויועץ תוכן

סא''ל (במיל'), יזם ואיש עסקים, בעל תואר ראשון ושני במדעי המדינה ובמזרח תיכון, מומחה בתחום המודיעין, בעל ניסיון ייחודי בהובלת מבצעים מודיעיניים, גיוס, מיון, הכשרה והפעלה של סוכנים. ברק הקים ופיקד על בית הספר ל׳יומינט׳ של יחידה 504 באמ״ן ובשנים האחרונות מתמחה בהכשרת מערכי שיווק ומכירות, טיוב וניהול צוותי מכירות, מתן שירות אפקטיבי וניהול מו״מ.

שיר פלד
מרצה ויועצת תוכן

שיר שירתה ביחידת המסתערבים בתקופת האינתיפאדה השנייה באיזור ירושלים וחברון, במסגרת תפקידיה המגוונים ביחידה ניהלה אירועים מורכבים בתנאי לחץ ואי וודאות גבוהים, בעשייתה שיר שימשה כפורצת דרך לבאות אחריה במקום שהיה שמור עד אז לגברים בלבד. כיום, שיר מרצה בארץ ובעולם וחולקת מניסיונה האישי כלים פרקטיים ותובנות משירותה ביחידה.

הצטרפו להכשרה ראשונה מסוגה בישראל
בעלות השקה של ₪897 בלבד!

ובוא/י תתחיל/י להבין איך עובד המוח האנושי וכיצד ניתן לקבל יתרון משמעותי בכל אינטראקציה עם כל בן אדם בעולם הזה! השאירו פרטים והצטרפו אלינו >>

*בהרשמתך הנך מאשר לקבל מאיתנו כל חומר בנושא או בנושאים דומים.

אנחנו מאמינים בתוכן שלנו, לכן אנחנו נותנים 14 ימי אחריות!
לא אהבתם את התוכן? תקבלו החזר כספי מלא בכפוף לתקנון.

אנשים מספרים על 001

למי הפרויקט מתאים?

פשוט, לכל מי שהבין שיכולות בין אישיות ויכולות חברתיות, הקשורות באנשים הן הכרחיות כדי להצליח בעולם הזה, כדי להרגיש עם עצמנו טוב יותר וכדי לממש את הפוטנציאל הגלום בנו. לכל מי שהבין, שהחיים תמיד יהיו דינמיים אבל דבר אחד לא ישתנה בהם, הצורך להבין אנשים.

המשתחררים

צעירים שסיימו לימודים או את שירות החובה או הקבע ומעוניינים לצאת לאזרחות עם יתרון משמעותי בשוק

בעלי מקצוע

בעלי מקצוע שונים שהבינו שעסקים מבוססים על היכולות שלנו לתקשר עם לקוחות ולא רק על ביצועים מקצועיים

יזמים/מנהלים

אנשים שבנפשם מוכנים ללמוד רק את מה שיביא להם תוצאות ויאפשר להם להתקדם בעולם העסקים

בעלי הפוטנציאל

אלה שתמיד אמרו להם “יש לך פוטנציאל, אבל…” ובא להם להוכיח שהם מימשו אותו

כל אדם ש...

הגיע לרגע הזה בחיים שבו הוא רוצה לשפר כישורים חברתיים חשובים לכל סיטואציה בחיים

שאלות נפוצות

התכנים כאן הם לא רגילים ובלעדיים לעולם התוכן שלנו, חלק מהתוכן שלנו עד לא מזמן היה מסווג רק מעצם היותו שייך לאנשים שלא יכלו להיחשף ברבים. העובדה שמדובר במומחי תוכן מעולם המבצעים החשאיים, החקירות המיוחדות, אנשים שעסקו כל חייהם באנשים אחרים– משנה את כל הזווית שבה הנושאים מוצגים. במקום לדבר על הנושאים ברמת התיאוריה– בהכשרה יש העמקה בתוך המאפיינים הכי עמוקים של נפש האדם.

לכל שאלה במסגרת עולם התוכן שלנו תקבלו מענה מקצועי ומהיר ע”י אנשי התוכן שלנו (“המועצה המייעצת”) במערכת הלימודים ובקבוצת שלנו התמיכה בפייסבוק.

מדובר באנשים יוצאי מערכת הביטחון שמאמינים בשליחות ועשייה חברתית. מבחינתם, מתן כלים לאזרחיים ישראלים הוא חלק מתפיסה חברתית רחבה יותר שאומרת – לעשות קודם לסביבה, לפני העשייה לבית (ואף אחד לא אמר שהם לא עושים את זה גם עסקים).

אם אתם חיים בסביבת בני אדם, אז מן הסתם שכן. כל שיפור ביכולות הבין אישיות, יכול לסייע בשלבים שונים של החיים בהם מעורבים כסף ואנשים, כמו: תקשורת עם הבנקאי בבנק, קבלת משכנתא בתנאים טובים, העלאת שכר בעבודה, מציאת עבודה טובה יותר לאור הצלחה בראיונות. הכל.

שאלה מצוינת שהגיעה למערכת! בהכשרה יש מבחנים מעשיים, אלו הם בעצם שיעורים שבהם המרצים יעבירו לכם משימות תרגול לביצוע, משימות שתוכלו לעשות מול אנשים אחרים, ברכבת, ברחוב, בעבודה. אתם תקבלו הרבה תרגולים שתוכלו לעשות כך שבסיום הקורס, אם תסיימו את כל התרגולים– כבר תפעלו באופן אוטומטי כשתבואו לכל שיחה או פגישה, ולגבי עניין ווידוא ההבנה… מבחנים עיוניים במהלך ההכשרה, קבוצה סגורה בפייסבוק, קשר עם המרצים לכל שאלה– הכל כאן.

כחלק ממדיניות החברה ניתן לשלם בכרטיס אשראי ולחלק את התשלום עד 12 תשלומים.

תוך מספר דקות מרגע ההרשמה תקבלו לתיבת הדוא”ל שלכם שני מיילים (שלבים) לצורך התחברות לקורס: “שלב 1 בהתחברות לקורס” (בחירת סיסמה) ו-“שלב 2 בהתחברות לקורס” (גישה למערכת הלימודים) ומיד תוכלו להתחיל!

כן, היכולת להבין אנשים באמת היא למידה שאינה נגמרת לעולם ובכל מקרה, מעת לעת אנחנו מעלים תכנים חדשים ברמות מתקדמות יותר ויותר אז גם אם התוכן כרגע ייתפס בעיניך כיסודי, בהמשך תיחשף/י לתוכן מתקדם יותר.

ברמה האישית...

אם הגעת עד לכאן כנראה שיש לך את ההבנה של החשיבות וההשלכות שיש ביכולת להבין אנשים באמת.

את המיזם התחלנו לפני שנה וחצי עם רעיון שנכתב על גבי 30 עמודים, במטרה להקנות לאנשים כלים בין אישיים מתקדמים, המבוססים על כישורים וניסיון של אלו אשר עסקו כל חייהם בהשפעה, גיוס, הפעלה ושכנוע של אחרים.

אנשים שבאו בדיוק מאותם הארגונים ששומעים עליהם מידי פעם בחדשות אך מעולם לא נחשפו בצורה כזו, כלפי חוץ. מעולם לא לימדו אחרים, את מה שלמדו בעצמם. 

זה לא סטוץ ללילה, אנחנו מחפשים מערכת יחסים. זו הסיבה שב – 897 ש״ח בלבד אתם לא קונים קורס בודד או הכשרה בודדת, אלא מקבלים כרטיס כניסה לעולם שלם של תוכן שמתעדכן כל הזמן.

“היכולת להתמודד עם אנשים ולהבינם היא משהו שניתן לרכישה בדיוק כמו סוכר או קפה, ואני מוכן לשלם בעד יכולת זאת יותר מאשר בעד כל יכולת אחרת תחת השמש”

-ג'ון ד. רוקפלר

(איל-הון, יזם ונדבן אמריקני שהונו הוערך בכ - 318.3 מיליארד דולר)

הצטרפו להכשרה ראשונה מסוגה בישראל
בעלות השקה של ₪897 בלבד!

ובוא/י תתחיל/י להבין איך עובד המוח האנושי וכיצד ניתן לקבל יתרון משמעותי בכל אינטראקציה עם כל בן אדם בעולם הזה! השאירו פרטים והצטרפו אלינו >>

*בהרשמתך הנך מאשר לקבל מאיתנו כל חומר בנושא או בנושאים דומים.

אנחנו מאמינים בתוכן שלנו, לכן אנחנו נותנים 14 ימי אחריות!
לא אהבתם את התוכן? תקבלו החזר כספי מלא בכפוף לתקנון.

כל הזכויות שמורות ל – אפס אפס אחד בע”מ ©

Powered by Hooly

דילוג לתוכן