נרשמים להכשרה הדיגיטלית במהלך חודש אוקטובר ומקבלים את הספר הרשמי של פרויקט 001 - במתנה! כולל משלוח חינם (מוגבל ל-100 הראשונים בלבד)

סדרת הראיונות הבלעדית של פרויקט 001

עם בכירים לשעבר בשירותי הביטחון והמודיעין

מי שעסקו כל חייהם בריגול, גיוס והפעלה של אנשים, נחשפים אל מול המצלמות ומספרים איך במסגרת עבודתם – יצרו אמון, גייסו והניעו אחרים לעשות מה שהם רוצים ואיך משתמשים במיומנויות הללו כדי להשיג את המטרות בכל אינטראקציה אישית או עסקית!

מדובר בגישה ל-18 ראיונות לימודיים בהם מספרים הבכירים על שפת גוף, בניית מעמד, יצירת אמון, שכנוע ועוד! 

הכל, מנקודת מבט ייחודית שטרם נחשפה.

צפו בטעימה:

כחלק מהסדרה, תצפו בראיונות היכרות עם הבכירים, בהם תוכלו להקשיב לסיפורם האישי ולהבין איך הגיעו לשירות כה רגיש, מה היו החוויות המשמעותיות ביותר שחוו ואיך השתמשו בניסיון שלהם כדי להשפיע על אנשים גם בחיי היומיום ובעסקים.

סדרת הראיונות זמינה לצפייה בתשלום חד פעמי של 117 ש"ח בלבד ומי שירצו לשדרג אחר כך לעולם התוכן המלא של פרויקט 001 ובתוכו הקורס הדיגיטלי, ייהנו מקיזוז של עלות סדרת הראיונות ממחיר הקורס!
טעימה נוספת:

מתוך הצפייה בסדרת הראיונות שלנו, תוכלו ללמוד את הדרך הטובה ביותר לגשת לאינטראקציות עם אנשים חדשים או מוכרים ולהפוך את אותן האינטראקציות למועילות יותר עבורכם. 

בנוסף, הצפייה מאפשרת ללמוד טכניקות ליצירת חיבור עם אנשים ומגבירה את תשומת הלב שלך לפרטים שעד כה טרם התייחסת אליהם במהלך שיחה עם בן אדם. 

אנחנו דוגלים בלימוד חוויתי, לא סטנדרטי, כזה שמוגש לצופה באלגנטיות ומתוך אמונה ביכולת שלך להקביל את מקרי הבוחן השונים שמוזכרים בראיונות, למקרים אמיתיים בחייך האישיים. 

ועוד משהו חשוב… 

אנחנו יוצרים, אוספים, מקליטים וצוברים תוכן בכל מה שנוגע לאנשים, להבנה שלהם ולהשפעה עליהם.

המטרה שלנו היא ללמד אנשים להבין אנשים אחרים, ככה פשוט.

הירשמו לסדרת הראיונות וקבלו אפשרות לעבור לתכנים המלאים של ההכשרה הדיגיטלית בהמשך, במחיר מסובסד! 

הרשמה לסדרת הראיונות הבלעדית 

עכשיו ב-117 ש"ח בלבד!

כל הזכויות שמורות ל – אפס אפס אחד בע"מ ©

Powered by Hooly

לשיחה עם נציג...

השאירו פרטים מלאים ונציג יחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן