לארגונים

בפרויקט 001, אנו מציעים קורסים מקצועיים ארוכי טווח, סדנאות מנהלים ממוקדות וכן הרצאות קצרות וחד פעמיות בנושא הנעת עובדים, האצלת סמכויות, שיפור התקשורת הפנים ארגונית והחוץ ארגונית במטרה למקסם תוצאות. כמו כן, אנו מציעים שירותי משא ומתן במיקור חוץ. 

ההרצאות והסדנאות מגוונות והן עוסקות בנבכי נפשו של האדם ובנושאים שונים שעיקרם – תקשורת בין אישית אפקטיבית. אנו מאמינים שלכל ארגון ניתן להתאים את ההרצאה או הסדנא המדויקת ביותר, בהתאם לצרכים, לבקשות ולתחום הפעילות.

ברשותנו ארסנל של מרצים ואנשי תוכן מכובדים ומיומנים, שביכולתם להעביר ימי עיון שלמים לדרגים שונים כאמור בכותרת. ימי העיון מלאים בתוכן מעשיר, בתרגול מעשי, בהתנסויות ובפרזנטציות אפקטיביות לרווחת העסק.

לקראת מיזוג? רכישה? או בתהליך מורכב למול ספקים? אנו מציעים שירותי משא ומתן במיקור חוץ, אשר יינתנו ע”י בכירים פורשי מערכת הביטחון בעלי הכשרות אקדמאיות נוספות. למעוניינים, פרטים על שירות זה ימסרו טלפונית.

אפשר לקנות ספרים, קורסים, תכני העשרה ועזרי לימוד נוספים אבל לעולם לא יהיה תחליף לניסיון אישי של אדם, שמלווה אותך בתהליך סדיר, אחד על אחד. תהליך שבו אדם לוקח חלק בחייך ומסייע לך להגיע לתוצאות אישיות טובות יותר. ב 001, אנו מציעים שירות הצמדת מלווה, בכיר לשעבר במערכת הביטחון שיעבוד איתכם על הנקודות תורפה שתרצו לשפר ועל מיומנויות שלא הכרתם.

אנו מציעים את ההכשרות הדיגיטליות המקיפות של 001 לארגונים במחיר מסובסד כך שארגון יוכל לרכוש את ההכשרות השונות, בהתאם לצרכיו ולכמות העובדים הרלבנטית.

צור קשר

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל המידע הרלוונטי!